Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ondrášovka cup 2017/2018

27. 10. 2017
Ondrášovka cup U8, kvalifikace sk. B, Šumperk; 19.9.2017     
tým skóre tým
1. kolo
FC Baník Ostrava, a.s.  8 : 0 Fotbalový klub Šumperk z.s
FK FOTBAL TŘINEC a.s. 1 : 5 SK Hanácká Slavia Kroměříž a.s.
Městský fotbal. klub Karviná, z.s. 2 : 1 SK Jiskra Rýmařov, z.s.
Městský fotbal. klub Vítkovice z.s. 2 : 2 1. SK PROSTĚJOV
2. kolo
Fotbalový klub Šumperk z.s 8 : 6 FK FOTBAL TŘINEC a.s.
Městský fotbal. klub Karviná, z.s. 2 : 6 FC Baník Ostrava, a.s. 
SK Hanácká Slavia Kroměříž a.s. 2 : 4 Městský fotbal. klub Vítkovice z.s.
SK Jiskra Rýmařov, z.s. 1 : 3 1. SK PROSTĚJOV
3. kolo
1. SK PROSTĚJOV 7 : 0 SK Hanácká Slavia Kroměříž a.s.
FC Baník Ostrava, a.s. 4 : 0 SK Jiskra Rýmařov, z.s.
FK FOTBAL TŘINEC a.s. 0 : 7 Městský fotbal. klub Karviná, z.s
Městský fotbal. klub Vítkovice z.s 10 : 1 Fotbalový klub Šumperk z.s
4. kolo
FC Baník Ostrava, a.s. 15 : 2 FK FOTBAL TŘINEC a.s.
Fotbalový klub Šumperk z.s 0 : 5 1. SK PROSTĚJOV
Městský fotbal. klub Karviná, z.s 1 : 2 Městský fotbal. klub Vítkovice z.s
SK Jiskra Rýmařov, z.s. 2 : 2 SK Hanácká Slavia Kroměříž a.s.
5. kolo
1. SK PROSTĚJOV 3 : 3 Městský fotbal. klub Karviná, z.s
FK FOTBAL TŘINEC a.s. 0 : 4 SK Jiskra Rýmařov, z.s.
Městský fotbal. klub Vítkovice z.s 0 : 8 FC Baník Ostrava, a.s.
SK Hanácká Slavia Kroměříž a.s. 5 : 3 Fotbalový klub Šumperk z.s
6. kolo
FC Baník Ostrava, a.s. 4 : 0 1. SK PROSTĚJOV
FK FOTBAL TŘINEC a.s. 0 : 6 Městský fotbal. klub Vítkovice z.s
Městský fotbal. klub Karviná, z.s 4 : 1 SK Hanácká Slavia Kroměříž a.s
SK Jiskra Rýmařov, z.s. 3 : 1 Fotbalový klub Šumperk z.s
7. kolo
1. SK PROSTĚJOV 7 : 1 FK FOTBAL TŘINEC a.s.
Fotbalový klub Šumperk z.s 2 : 4 Městský fotbal. klub Karviná, z.s
Městský fotbal. klub Vítkovice z.s 7 : 2 SK Jiskra Rýmařov, z.s.
SK Hanácká Slavia Kroměříž a.s 0 : 6 FC Baník Ostrava, a.s.
UMÍSTĚNÍ TÝM
1.    FC Baník Ostrava, a.s.                                        
2.    Městský fotbal. klub Vítkovice z.s                                  
3.    1. SK PROSTĚJOV
4.    Městský fotbal. klub Karviná, z.s
5.    SK Hanácká Slavia Kroměříž a.s
6.    SK Jiskra Rýmařov, z.s.
7.    Fotbalový klub Šumperk z.s
8.    FK FOTBAL TŘINEC a.s.

TÝMY POSTUPUJÍCÍ DO FINÁLE

 http://www.ondrasovkafotbal.cz/wp-content/uploads/2017/09/Postupuj%C3%ADc%C3%AD-t%C3%BDmy-do-fin%C3%A1lov%C3%BDch-turnaj%C5%AF-kategorie-U8.pdf

TERMÍNOVÁ LISTINA  FINÁLOVÝCH TURNAJŮ

http://www.ondrasovkafotbal.cz/wp-content/uploads/2017/10/Term%C3%ADnov%C3%A1-listina-fin%C3%A1lov%C3%A9-turnaje.pdf